עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אשה שיש לה הרבה דברים להגיד.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (7)
בגידה  (2)
אוכל  (1)
אכזבה  (1)
בגידות  (1)
גבולות  (1)
וויסקי  (1)
חיפה  (1)
מוסיקה  (1)
נישואים  (1)
עיניים  (1)
עירום  (1)
צילומים  (1)
צלם  (1)
ארכיון

הצלם

21/05/2017 12:49
wind
צילומים, עירום, אהבה, נישואים, צלם

עזבה הכל ויצאה לחופשה. חשה שאם היא לא לוקחת בכח את הזמן הזה שלה, יהיה מי שינכס אותו לעצמו. והזמן הזה עם עצמה הוא כל מה שדרוש לה. לא כדורים, לא אשפוז, לא טיפול ארוך-טווח וגם לא סדנא משום סוג שהוא. חופשה. לאו דווקא משהו ארוך ולא חשוב לאן. בסופו של דבר מצאה דיל חמוד באילת. התקשרה להזמין. נתנה את פרטי האשראי בלהט ורצתה לדעת שזה סגור.

 

 

חיה חיים של טירוף. מנסה לרצות את כולם וכל החזיתות תובעניות לה. והיא בסה"כ רוצה ומנסה להזכר מי היא בתוך כל זה. מדבר לדבר היא רצה, מחוזרת ע"י אנשי עסקים שרוצים להשכיר את שירותיה מצד אחד, עובדת במשרד בשעות הבוקר מצד שני, מנהלת בית לתפארת מצד שלישי ויש את בעלה. התובעני מכולם. בשבילו היא אחת ויחידה והיא רק שלו. רוצה אותה רק לעצמו וכל הזמן. שלא תצא, שלא תלך, שלא תראה חברות וכמה שפחות בטלפון. אוהב אותה אהבה מטורפת. קצת יותר ממה שהיא יכולה להכיל.

 

 

מצידה היא היתה רוצה פחות. אוהבת אותו מאד אבל צריכה חופש. להרגיש רק את עצמה, רק את כל כולה. עורגת לחיים על הקצה שפעם חיה ומחפשת בתוך חייה ריגוש דומה. כל הזמן. לא מוותרת. בכל התחומים. הוא מותש קצת ממנה ומנסה לרסן את הפראות הזאת שבה אבל גם אם היא רגועה איתו, אין בה שום רוגע.

 

 

שבוע לפני הנסיעה היא נכנסת לפייסבוק לבדוק מה חדש. הפייסבוק מאפשר לה לפרוץ קצת הצידה מעצמה. כותבת, מגיבה, מתכתבת עם כל מיני גברברים חמודים ומשתדלת לא לחצות קוים. היא נשואה ולא רוצה שום מציאות אחרת. ובכל זאת. כשהוא פנה אליה לא יכולה היתה להשאר אדישה. קשקשו קצת ופלירטטו. הוא קרא את מה שהיא כותבת לפעמים ואז "אני רוצה לצלם אותך עירומה", אמר. כשקראה את זה, קלטה שהיא רוצה את זה גם. בלי לדעת עליו כלום ובלי שידע עליה, בלי שנפגשו או דיברו בטלפון, היה לה ברור שזה הולך לקרות.

 

 

ומשם פשוט זרמו לכיוון טכני. היא הרי מאד עסוקה והוא רוצה אור יום ואיפה בכלל זה יתאפשר. ואז זרקה לו ברוב הומור "מה אתה עושה בשבוע הבא? אני באילת. לבד". תוך פחות משברירית השניה קפצה תשובה "אני בא". הוא מצלם ואוהב חויות לא שגרתיות ובעיקר משהו שאי אפשר להסביר במילים זיווג את הזיווג הזה. הימור לשניהם. היא תתפשט באמת? הרי בחיים לא עשתה זאת ובטח לא הצטלמה. והוא יבוא עד אילת ומי יודע מה יקרה עם זה. וזה היה חייב לקרות וזהו.

 

 

הגיעה לאילת. הוא הגיע אחריה. קבעו להפגש. בהתחלה ישבו לדבר. הוא כזה חמוד וישר היתה זרימה. הרגישה איתו בנוח לגמרי. נרגעה. זה באמת הולך לקרות. ואז נסעו אליו למלון. כל הדרך היא אומרת לו שזה בכלל לא בטוח. לא רצתה להתחייב ולא רצתה לאכזב. פתאום לא היתה בטוחה בעצמה. מדברים והיא מתחילה להתרגש מהמפגש הזה עם עצמה. בחיים לא עשתה את זה קודם. נכנסו לחדר ותוך כדי שיחה המצלמה נשלפת. מצלם והיא לבושה ואז בא לה להוריד. מורידה כיסוי ראש והוא מצלם כל שלב. שיערה מתפרץ לו וגולש והוא איתה לגמרי. ממשיך לדבר איתה. שואל אותה על חייה וכל מיני ומדברים. היא לא נבוכה. מורידה חולצה ועומדת ונשענת ואז רוכנת ועושה מה שהוא מבקש. נהנית מכל רגע. העדשה שמה אותה במרכז וזה כל מה שהיא צריכה. והוא כל הזמן נזהר לצלם כך שלא יזהו אותה.

 

 

מורידה חזיה ואז חצאית ואז בסוף לא יכולה יותר. כאילו זה גבול שאין לה אומץ לחצות. "תורידי" הוא תובע. "אני מחכה". מורידה. עירומה לחלוטין ניצבת מולו ונעה בתוך עצמה. תנועות גוף קטנות קטנות ומחוות של אינטימיות משותפת. הרגישה נוח מולו להיות היא עצמה. פעם מתכנסת ופעם נפתחת, פעם נבוכה ופעם פשוט מאד שמחה על כל הענין. וכל הזמן הזה מחפשת בו את האש הזאת. איפה היא. ניסתה לשאוב ממנו מילים שיגלו לה מה עובר לו בראש. רצתה אותו מתגרה. רצתה לדעת כל הזמן מה היא עושה לו. זה חלק מהמסע שלה. לדעת שהיא, עם כל הלידות שעברה וכל מה שעבר עליה, עדיין סקסית. פשוט סקסית. גם בלי לעשות עם זה יותר מדי.

 

 

שאלה אותו ישירות והוא ענה לה. ענה ועדיין נשאר מרוחק. בעצה לא ידעה מה היא עוד רוצה ואם בכלל היא רוצה. וכי יש לאן ללכת? אחרי שהתלבשה וחזרה לעצמה הראה לה את התמונות שצילם. נפעמה. כשרון של ממש יש לו. זויות מדהימות, העמדה גאונית והרבה רגש. כל תמונה נתנה לה עוד משהו. הצליחה להביט על עצמה כעל זרה. כעל דוגמנית. אשה אחרת לגמרי. יש לו את זה לגמרי. ראתה את עצמה הכי חשופה וזה היה כמו אגרוף לבטן. זאת היא והיא יפה בעיניה. איך הוא עשה את זה.

 

 

חזרה לחיים שלה. לא הפסיקה לחשוב על כל זה. אבל זה כאילו קרה למישהי אחרת בחיים אחרים. הוא עשה תערוכה ושלח לה הזמנה. התערוכה היתה הצלחה מסחררת. התמונות יצאו מדהימות אפילו יותר על קנווס גדול. שילוב שלה לבושה ושלה עירומה. מפעם לפעם טקסטים שלו והכל ביחד יצר מיצג משגע. תשבחות של מבקרים וסיקור נרחב של הרבה כלי התקשורת בארץ ובעולם. ובאף תמונה לא רואים את פניה באמת. הכל מאד חמקמק. אסור לאף אחד לדעת שזאת היא. התגנבה פעם אחת לראות מה זו התערוכה הזאת. לא רצתה שיהיה סיכוי שיזהו אותה. אם בעלה ידע זה הסוף. והיה מרגש. היא על קיר שלם. אחרי 5 לידות. קיר שלם.

 

 

ואז יום אחד היא חוזרת הביתה מהעבודה ועל השולחן במטבח יש פתק. הכתב של בעלה. "אהובתי, אשתי. אני אוהב אותך. אני יודע שהצטלמת. הייתי מזהה את הגוף שלך בכל מקום והנה הוא עכשיו באמת בכל מקום. אני רוצה שתדעי שאני גאה בך ושבשבילי תמיד תהיי הדוגמנית שלי. סקסית ומדהימה. מחכה כבר ללילה שלנו, א." לרגע שכחה לנשום. והרגישה שבאמת חזרה הביתה.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: