עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אשה שיש לה הרבה דברים להגיד.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (7)
בגידה  (2)
אוכל  (1)
אכזבה  (1)
בגידות  (1)
גבולות  (1)
וויסקי  (1)
חיפה  (1)
מוסיקה  (1)
נישואים  (1)
עיניים  (1)
עירום  (1)
צילומים  (1)
צלם  (1)
ארכיון

אביב

25/04/2017 08:32
wind
אהבה
"עוד יום אחד כזה ואני טסה מפה!" אמרתי לטלפון שהחזקתי בידי. לא באמת דיברתי עם מישהו. זה משהו שאני עושה מדי פעם. חברות לא תמיד מקשיבות כמו שאני אוהבת ועצות אני לא צריכה. השכל המפותח שלי הוא חלק מהבעיה. אז כשאני מרגישה שאני מתפוצצת אני פשוט שמה את הנייד על שקט ומתחילה לשפוך. באותו יום הרגשתי בודדה במיוחד. בדיוק סיימתי פרוייקט ממושך בעבודה, קיבלתי בונוס ענקי וגם פרגנתי לעצמי יום חופש ולא היתה חברה אחת שיכולתי לסמוך עליה שתשמח בשבילי באמת, לא כל שכן לצאת לחגוג איתי. אני מנהלת מצליחה בחברה בינלאומית, רוב הקשרים העסקיים שלי הם מעבר לים, אני טסה המון וכן, נטולת זוגיות קבועה.
אני יודעת שאני נראית טוב, אני מרשימה וייצוגית והתבטאות זה המקצוע שלי. אבל הלבד הזה גומר אותי. לא יכולה לסבול שאומרים לי מה לעשות ולא נמצאת מספיק זמן במקום אחד בשביל קשר ארוך טווח אבל רבאק. נמאס.
ישבתי בקיוסק שהיה הדבר הכי חשוף לשמש שמצאתי כי שמש זה החיים ודיברתי. ודיברתי. כשנגמר לי הכח ורציתי לבדוק את ההודעות הנכנסות ראיתי שנכנס לי מייל חדש. "את מדברת המון, את יודעת?" זה היה אביב. עם אביב הייתי בקשר מאד טוב. בחיים לא נפגשנו אבל דיברנו כמה פעמים בטלפון והתכתבנו. הוא מנהל כח אדם בחברה שניהלתי איתה קשרים עסקיים ויצא שדיברנו כמה פעמים אבל כבר שמעתי שהוא גיי אז זה הסתכם בזה.
בעודי מנסה להבין את המייל המוזר ניגש אלי מישהו עם חיוך ענק. "אוקיי איך זיהית אותי?", שאלתי. אביב חייך והתיישב. "השתגעת? היה לי כל כך כיף לדבר איתך שהייתי חייב לדעת איך את נראית. אגב, את חייבת להחליף תמונה בפייסבוק.  היא לא עושה לך טוב". הסתכלתי עליו. כמה חבל שהוא גיי. נראה טוב והכתפיים האלה. אני עם רגישות קשה לכתפיים מהסוג הזה.
"תקשיב אני לא במצב רוח. סליחה..."
"תשכחי מזה. יש לי תואר שני בלשנות מצבי רוח. אם היית מבסוטית היית צריכה לדאוג, אבל מכאן זה רק יכול להשתפר". החלטתי לזרום.
בילינו אחר הצהריים מושלם. אביב, כמו כל גיי היה כתף נהדרת, הקשיב והקשיב ולא נתן שום עצה. ישבנו לאכול וחלקנו מנות. הוא אפילו עזר לי לבחור תיק חדש. ואז כשנפרדנו בחניה ליד הרכב שלי אני מרוכזת בחיפוש המפתחות בתיק שלי ופתאום מרגישה את היד שלו על הפנים שלי. אני מרגישה שהשיער שלי מוסט הצידה בעדינות. רציתי להגיד לו שזה בסדר אבל פתאום הרגשתי את השפתיים שלו על הפה שלי. "אתה גיי" התחלתי להגיד. הוא לא הפסיק וזה היה הכי נעים בעולם. אחרי מלא זמן שאנחנו מתנשקים ומתלטפים ונוגעים, הוא אומר "אני לא ממש גיי. את יודעת שיש אצלנו שני אביב?"
Rose
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: